×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : پنج شنبه, ۹ آذر , ۱۴۰۲

به گزارش عترتنا؛ آیت‌الله‌العظمی «سید محمدتقی مدرسی» از مراجع معظم تقلید شیعیان در عراق در پیامی خطاب به سران کشورهای اسلامی – عربی حاضر در نشست ریاض خواستار توقف جنگ در غزه شد. متن این پیام بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله رب العالمین والصلاه والسلام علی محمد المصطفی وآله الطاهرین. امروز ملت‌های اسلامی از شما توقع دارند که بار مسئولیت تاریخی که بر دوش شما گذاشته شده است را با تحقق آرمان‌های خود در جهت ...

به گزارش عترتنا؛ آیت‌الله‌العظمی «سید محمدتقی مدرسی» از مراجع معظم تقلید شیعیان در عراق به استفتای برخی از مؤمنین درباره خرید از شرکت‌های حامی صهونیست پاسخ دادند. درباره‌ی داد‌وستد با شرکت‌های صهیونیستیِ پشتیبانِ تهاجم اسرائیل علیه مسلمانان غزه ودیگر مناطق، سؤال‌های بسیاری به دفتر معظم‌له رسیده که پاسخ مرجع عالیقدر، حضرت آیت‌الله العظمی مدرسی، به این مسئله به شرح زیر است. بسم الله الرحمن ...

به گزارش عترتنا؛آیت‌الله‌العظمی سید محمدتقی مدرسی از مراجع معظم تقلید شیعیان در عراق طی دیدار با تنی چند از علمای غزه گفت: دشمن صهیونیستی با جنایت و‌ کشتار در پی از بین بردن ملت فلسطین است و مردم فلسطین باید بیشتر و بیشتر در برابر این جنایات استقامت کنند. صاحب تفسیر من هدی القرآن همچنین از جامعه جهانی و‌ملت‌های دنیا خواستند مردم مظلوم فلسطین را در این رنج تنها نگذارده و سردمداران رژیم صهیونیستی را به سبب ...

پیروزی مسلمانان وعده‌ای قرآنی و نیازمند اتحاد و وحدت است
20 مهر 1402

آیت‌الله‌العظمی مدرسی در واکنش به حملات رژیم صهیونیستی به غزه گفت: پیروزی مسلمانان وعده قرآنی است؛ ولی نیازمند اتحاد و وحدت همه مسلمانان است.

توصیه‌های اربعینی آیت الله العظمی مدرسی
10 شهریور 1402

 آیت الله العظمی «سید محمد تقی مدرسی» از مراجع معظم تقلید شیعیان در عراق در آستانه فرا رسیدن اربعین حسینی بیانیه ای صادر کرد.

توصیه‌های آیت الله مدرسی به مناسبت محرم حسینی
02 مرداد 1402

آیت الله العظمی «سید محمدتقی مدرسی» از مراجع معظم تقلید شیعیان در عراق به مناسبت ماه محرم حسینی پیامی صادر نمودند.

هشدار آیت الله مدرسی نسبت به تخریب حوزه و علما
15 خرداد 1402

آیت الله العظمی سید محمد تقی مدرسی نسبت به تلاش دشمنان امت اسلام برای هدف قرار دادن حوزه های علمیه و علمای مجاهد هشدار داد.

هشدار آیت الله مدرسی نسبت به تلاش برای تخریب خانواده
07 خرداد 1402

آیت الله العظمی مدرسی نسبت به خطر موج فرهنگی که از طریق اینترنت و شبکه های اجتماعی به فرزندان ما می رسد و سعی در بزرگ سازی افراد کم اهمیت و الگو قرار دادن برای جوانان ما دارند، هشدار داد.

علمای دینی برای رساندن پیام اسلام محمدی تلاش کنند
16 اردیبهشت 1402

آیت الله سید محمدتقی مدرسی در دیدار با تولیت آستان قدس حسینی ضمن تقدیر از فعالیت های آستان مقدس حسینی، از علمای دینی خواست برای رساندن پیام اسلام محمدی تلاش کنند.

عمرتان را به بطالت هدر ندهید
19 اسفند 1401

آیت الله مدرسی از علمای عراق گفت: دین اسلام به ما توصیه کرده است که وقت و عمر خود را صرف کارهای مفید کنیم و از هدر دادن آن خودداری کنیم.

زنان مسلمان خط مقدم حفاظت خانواده از انحرافات هستند
24 دی 1401

آیت‌الله‌العظمی مدرسی از زنان و به خصوص مادران آینده خواستند تا مسائل دینی را فرا بگیرند، چرا که آگاهی و تفقه در دین نقش مهمی در تربیت نسل صالح و ایجاد جامعه ایمانی و مستحکم ایفا می‌کند.

ملت و دولت عراق برای خدمت به زوار اربعین تلاش کنند
24 شهریور 1401

آیت الله العظمی مدرسی از ملت و دولت عراق خواستند از ارائه خدمات و کمک به زوار اربعین حسینی دریغ نکرده و تمام تلاش خود را به کار گیرند.

وحدت مایه عصمت امت و قدرت‌یابی بر دشمن است
04 مرداد 1401

آیت الله العظمی مدرسی: خطیب حسینی باید به وحدت تشویق کند؛ چراکه وحدت مایه عصمت امت و راه قدرت یابی و موفقیت آن بر دشمنان به شمار می رود.